Ar greitas maistas pigesnis nei gaminimas namuose?

Ar greitas maistas pigesnis nei gaminimas namuose?

Beth Moncel, BudgetBytes.com, svetainės, skirtos paprastiems, skaniems ir nebrangiems receptams skelbti, įkūrėja, pateikia savo įžvalgas apie greito maisto ir greito maisto gaminimą. naminis maistas kainuoja galvosūkį.

Amerikiečiai maistui išleidžia daug pinigų.

USDA duomenimis, 2020 m. JAV vartotojai maistui išleido vidutiniškai 8,6 % savo pajamų – ir beveik pusę šių pajamų maistui išleido ne namuose.

Kadangi dėl infliacijos kyla kainos maisto prekių parduotuvėse, galite ieškoti būdų, kaip sumažinti išlaidas. Žvelgdami į savo maisto biudžetą, galite net susimąstyti: „Ar greitas maistas pigesnis nei gaminimas namuose?

Beth Moncel, BudgetBytes.com, svetainės, skirtos paprastiems, skaniems ir nebrangiems receptams skelbti, įkūrėja, pateikia savo įžvalgas apie greito maisto ir greito maisto gaminimą. naminis maistas kainuoja galvosūkį.

[SEE: Money Moves You Will Be Thankful For.]

Ar pigiau gaminti maistą ar valgyti lauke?

„Mano bendra patirtis rodo, kad pagaminti tikrai paprastą ir skanų maistą viena porcija kainuoja pigiau nei greitas maistas“, – sako Moncel.

Tačiau Moncel siūlo įspėjimą: „Jei gaminate iš brangių ingredientų arba kuriate sudėtingus receptus, kurių sudedamosios dalys nėra įprastos arba pakartotinai naudojamos, gaminti namuose gali būti brangiau.

Kokios yra vidutinės greito maisto išlaidos per metus?

Amerikiečiai kasmet išleidžia daug pinigų greitam maistui. „The Barbecue Lab“ duomenimis, vidutinis amerikietis greitam maistui išleidžia 1200 USD per metus, o 83% amerikiečių namų ūkių valgo greitą maistą kartą per savaitę.

Kaip greito maisto kainos skiriasi nuo maisto gaminimo namuose kainų?

Nesvarbu, ar užsisakote 6,50 USD vertės vištienos burito iš „Chipotle“, ar 5,79 USD vertės ketvirtį svarų su sūriu iš „McDonald’s“, gaminimas namuose vis tiek yra pats prieinamiausias pasirinkimas. Paimkite „Budget Byte“ vištienos fajitas ir traškius lapinius kopūstus bei vištienos salotas: už porciją atitinkamai kainuoja 3,48 USD ir 1,55 USD už porciją, todėl abu restoranai pralenkia kainą.

Tačiau Monceliui: išlikti konkurencingam greito maisto kainoms labai priklauso nuo naudojamų ingredientų ir receptų.

Pagalvokite apie skirtumą gaminant tradicinę ispanišką paeliją, kuri patiekiama keturiais patiekalais, nei perkant keturis sūrio mėsainius iš mėgstamo greito maisto užkandinės. Paeljai jums reikės šafrano, krevečių, midijų ir chorizo ​​bei daugiau nei tuzino kitų ingredientų. Šiuo atveju mėsainiai ir bulvytės tikriausiai bus pigesnis pasirinkimas.

Ką apie laiką, kurį užtrunka gaminimas?

Jei laikas yra pinigai, tai ar važiavimas važiuojant nėra pats ekonomiškiausias pasirinkimas?

Nebūtinai, sako Moncel, bet gudrybė yra laikytis paprastų receptų.

„Vis tiek per 30 minučių galite pagaminti tikrai skanų ir sotų maistą, o jei pagalvotumėte, kiek laiko užtruktumėte, kol nuvažiuotumėte į trasą, sėstumėte į eilę ir lauktumėte maisto, daug kartų. tai beveik pusvalandis“, – sako ji.

Galite dar labiau sutrumpinti maisto ruošimo laiką naudodami nedidelius prietaisus, pvz., puodą. Pavalgyti kartu su puodu gali užtrukti tik 10–15 minučių. Gaminimas porcijomis ir dalies patiekalo užšaldymas yra dar vienas patarimas, leidžiantis taupyti laiką ir išlaidas gaminant maistą namuose.

Kokie yra maisto gaminimo namuose pranašumai?

Gaminti pagal paprastus receptus yra įperkamas būdas valgyti, ir dažnai tai yra būdas valgyti geresnį, kokybiškesnį maistą, nei galite gauti daugelyje greito maisto restoranų.

„Galite kontroliuoti ingredientus, ir yra tikimybė, kad net jei nesate toks reiklus su savo ingredientais, jei gaminsite jį nuo nulio, greičiausiai jis bus kokybiškesnis nei greitas maistas“, – sako Moncel.

Ji priduria, kad gaminant maistą namuose taip pat galite pritaikyti maistą pagal bet kokius mitybos poreikius ir tikslus.

„Jūs viską valdote“, – sako Monselis. „Jūs ne tik kontroliuojate savo biudžetą, bet ir savo sveikatą“.

Kokie yra būdai sumažinti maisto produktų biudžetą?

Įperkamų ingredientų pirkimas yra vienas geriausių būdų sumažinti dolerius nuo bakalėjos parduotuvės kvito.

„Renkuosi receptus, kuriuose didžioji recepto dalis yra nebrangus ingredientas“, – sako Moncel.

Pagalvokite apie makaronus, ryžius ar pupeles, bet taip pat ir apie kopūstus ar brokolius. Daugelis daržovių kainuoja apie 1 USD arba 1,50 USD už svarą, ir tai puikus būdas išsirinkti receptus, sako Moncel. Tada pridėkite šiek tiek brangesnių ingredientų, tokių kaip sūris, riešutai ar šoninė, kad jūsų receptas būtų puikus.

Kitas patarimas, kaip sumažinti maisto prekių parduotuvės išlaidas, yra pasirinkti paprastus receptus, kuriuose yra tik keli ingredientai. Tai taip pat sumažina maisto švaistymą, sako Moncel.

„Visada patikrinkite savo sandėliuką, šaldiklį, šaldytuvą, kad įsitikintumėte, jog naudojate tai, ką jau turite po ranka, prieš eidami ir nusipirkite daugiau ingredientų naujam receptui“, – sako ji.

[SEE: 10 Best Money-Saving Apps.]

Kokie yra būdai pavalgyti su biudžetu?

Jei jūsų vardu skamba paruoštas keptos vištienos sumuštinis ar sūrio mėsainis, vis tiek yra būdų, kaip sumažinti išlaidas.

Pirkite patiekalą, o ne visą patiekalą. Jei praleisite gėrimą ir bulvytes, sumažinsite išleidžiamą sumą.

Taip pat galite pasirinkti dalytis valgiu su savo partneriu, kad sumažintumėte išlaidas ir kalorijas, tačiau vienas geriausių būdų sutaupyti pinigų greitam maistui yra apriboti dažnų kelionių skaičių. Jei greitąjį maistą padarysite ypatinga proga, o ne įprastu įvykiu, jums gali patikti daugiau valgyti lauke.

Daugiau iš JAV naujienų

Asmeninių finansų rodikliai, kuriuos visada reikia žinoti

Valstybės, kuriose nėra pajamų mokesčio

Svarbias finansines datas pažymėti kalendoriuje

Ar greitas maistas pigesnis nei gaminimas namuose? iš pradžių pasirodė usnews.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.